O nas – Niećkowiak Fotografia i Film na Ślub Gdynia Trójmiasto
Kim jesteśmy
POZNAJ NAS LEPIEJ!

NASZA HISTORIA

PHOTOGRAPHER
Filip Niećkowiak
Miłość jest warta zapamiętania! Miłość to chwile, które tworzą wspomnienia. Kreuję z Wami ważne życiowe momenty, do których możecie wracać w dowolnym momencie!

Każdego dnia na świat patrzę emocjami. To właśnie one dają mi siłę do działania, to one wzniecają moją kreatywność. Dzięki emocjom tworzę, inspiruję się. Dzięki nim chce mi się żyć!

Cześć! Mam na imię Filip i jestem fotografem. Uwielbiam otaczać się wyjątkowymi ludźmi, poznajmy się więc trochę! 🙂

Silnym i jednym z pierwszych wspomnień związanym z fotografią jest dzień moich 12 urodzin. To właśnie wtedy otrzymałem swój pierwszy aparat! Pierwsze własnoręcznie stworzone kadry, pierwsze zdjęcia wrzucone na komputer. Fotografia zagościła w moim życiu na dobre! I choć zarówno technologia, jak i moje doświadczenie zmieniły się bardzo, jaram się zdjęciami dokładnie tak samo mocno, jak wtedy!

Miłość dostarcza ogrom pozytywnych emocji. Mam to wyjątkowe szczęście, że doświadczam tego zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym! Chwile rodzinne, chwile spędzone wspólnie z najbliższymi, chwile pełne szczęścia, radości i miłości. To one każdego dnia uświadamiają mi, co w życiu jest naprawdę ważne!

Miłość, której doświadczam, pozwala mi czuć więcej. Widzieć więcej. To właśnie dlatego tak bardzo uwielbiam śluby! Wzruszam się, płaczę i cieszę razem z Wami! A piękno Waszej miłości zapisuję na niepowtarzalnych, pełnych emocji kadrach!

Miłość jest super!

VIDEOMAKER
Angelika Niećkowiak
Miłość jest w nas! To emocje, dzięki którym chce się żyć! Kocham kochać. Kocham tworzyć! Gdy te dwa elementy są w życiu obecne, jestem szczęśliwa!

Cześć! Mam na imię Angelika. I wiecie co? Uwielbiam ludzi!

Chęć tworzenia towarzyszyła mi od zawsze. Pierwszy aparat fotograficzny, pierwszy aparat w telefonie, pierwszy blog w internecie. Uwielbiam dopasowane do siebie rzeczy, estetyka była dla mnie ważna już od pierwszych wpisów, które publikowałam jeszcze jako nastolatka.

Ej, ej! Nie myślcie sobie, że jestem stara! 😀 Mam 29 lat. Mam też siłę, chęci, a także ciekawość świata większą niż niejedno dziecko!

Miłość ma w moim życiu ogromne znaczenie. Patrzę na świat emocjami, bardzo mocno je odczuwam. Swoją wrażliwość wykorzystuję, gdy tworzę. Każdy dotyk, każde spojrzenie, każdy (dosłownie) każdy miłosny gest ma znaczenie!
Każda historia zakochanych jest inna. Sprawia mi to ogromną radość, ponieważ to właśnie dzięki temu każdy mój film może wzbudzić w ludziach wyjątkowe i niepowtarzalne emocje!

Założenie rodziny to dla mnie ogromne szczęście! Jestem spełnioną mamą dwójki dzieci. Uwielbiam, gdy moje dzieci czują miłość i szczęście. Każdego dnia staram się, by w ich życiu działo się coś wyjątkowego. A kreatywność życia rodzinnego w sposób naturalny wpuszczam do zawodowej twórczości!

W naszym ślubnym duecie odpowiadam za tworzenie pełnych uczuć, wrażliwości i miłości filmów dla Was. Filmowymi klatkami uwielbiam opowiadać Wasze miłosne historie. Wasza miłość napędza szczęście i miłość mojego życia!

Moje filmy przygotowuję w formie, która daje możliwość pochwalenia się Waszymi uczuciami z najbliższymi! Tworzę również video przygotowane pod publikację w social mediach.

Szykujcie swoje instagramy, facebook'i i tik-toki.

Będzie miłość!

Planujecie swój ślub?
Porozmawiajmy!
Ślub to wyjątkowe chwile pełne miłości i szczęścia! Uwielbiamy z Wami być i tworzyć dla Was niepowtarzalne wspomnienia. Opowiedzcie nam o swoich ślubnych planach, a my pomożemy Wam je zrealizować! Do zobaczenia 🙂
Total: